درباره ما

برگزاری امتحانات دیلمر (DILMER) دانشگاه آتاتورک ارزروم در تبریز

برگزاری کلاسهای مکالمه ترکی استانبولی

برگزاری کلاسهای فشرده هوش و ریاضی (YÖS) 

برگزاری کلاسهای مبتدی زبان انگلیسی برای خردسالان

برگزاری کلاسهای تقویتی و خصوصی زبان انگلیسی برای امتحانات TOEFL -IELTS

برگزاری کلاسهای زبان انگلیسی بزرگسالان در تمام سطوح

آموزشگاه زبان شکوه نوين 

 با هدف آموزش موثر و کارآمد به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان در سال1384شروع به کار نموده وازبدو تاسیس ، همواره کوشیده است با به کارگیری شیوه های تدریس منحصر به فرد خود ، زبان انگلیسی را به صورت جالب و جذاب به زبان آموزان بیاموزد .خوشبختانه این شیوه ها به قدری مورد استقبال زبان آموزان قرار گرفته است که نه تنها باعث ایجاد انگیزه بین زبان آموزان گشته، بلکه بارها اتفاق افتاده که زبان آموزانی که نسبت به یادگیری زبÙ€ان بی علاقه بودند، به زبان علاقمند شده ودر آن به خوبی پیشرفت کرده اند . Ùƒادر آموزشي اين آموزشگاه Ùƒه به کاستی های نظام آموزش Ùƒشور در زمينه زبان انگليسي واقف هستند ، تلاش می کنند آموزش زبان را با شیوه های مختلف ، بسیار دلپذیر و جذاب سازد . طوری که لحظات نشستن دانش آموزان در کلاس نه دشوار وکسل کننده بلکه دلپذیرو پراز هیجان باشد.

راز محبوبیت آموزشگاه زبان شکوه نوين در میان زبان آموزان مبتدي  توجه به این نکته است که دنیای کودکان و نوجوانان آمیخته با بازی ، هیجان ،رقابت و تلاش برای برتری است. بنابراین مدرسان آموزشگاه ، در جلسات همفکری همواره به دنبال شیوه هایی برای اغنای این نیازها هستند.هنگامی که کودکان و نوجوانان با این شیوه ها در مراحل اولیه آموزش به زبان علاقمند شوند، مطمئناً گامهای بعدی را با علاقه برمی دارند و سطوح بالاتر را به خوبی می گذرانند.

راهی که آموزشگاه زبان شکوه نوین نشان می دهد بی شک به موفقیت و سربلندی می رسد این را زبان آموزانی که از بدو تاسیس رهرو این راه بوده اند تصدیق می کنند .

Supply 2014. Design by rasam web.