TÖMERکلاسهای ترکی استانبولی تومر

شروع ثبت نام امتحان تومر TÖMER

برگزاری آزمون تومر (DILMER) دانشگاه ارزروم -تیرماه 94 در تبریز

 شروع ثبت نام برای کلاسهای تومر خرداد ماه 

شروع ترم جدید کلاسهای ترکی استانبولی TOMER از 2 شنبه 24 فروردین ماه(شروع شد )

برگزاری کلاسهای ترکی استانبولی دیلمر (DILMER) دانشگاه آتاتورک شهر ارزروم

کلاسهای مکالمه ترکی استانبولی 

کلاسهای گرامر 15 جلسه ای زبان ترکی استانبولی

درباره آزمون تومر (tömer) :

آزمون تومر (tömer) اولین شرط قبول و ورود به تمام دانشگاه های ترکیه می باشد، تا اندازه ای که برخی از دانشگاه ها صرفاً با داشتن همین مدرک در برخی از موارد اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند.

دروس پایه در ترکیه به 3 قسمت تقسیم بندی می شود : سطح A پایه ، سطح B متوسط ، سطحCعالی
منبع تدریس کتاب های دانشگاه آتاتورک ارزروم با نام Istanbul: yabancılar için turkçe در 3 جلدA-B-C می باشد که دانشجویان پس از گذراندن ساعات استاندارد کلاس و شرکت در آزمون پایان ترم، بر اساس نمرات کسب شده، به اخذ دیپلم زبان ترکی که همان سطح C می باشد نایل می گردند.

نوع آزمون تومر (tömer) و مفاد امتحانی  و مدرک دیپلم رسمی:

آزمون تومر (tömer) قبلا در کشور ترکیه و موسسه محق بصورت کتبی و شامل سوالات تستی، درک مطلب مصاحبه حضوری و نگارش برگزار می گردید. ولی اکنون دانشگاه آتاتورک ارزروم امتحانات   TÖMER را در تبریز و در اموزشگاه شکوه نوین برگزار میکند.

آزمون شامل پنج قسمت شنیدن (listening) گرامر (Grammar) درک مطلب (Comprehension) مکالمه (Conversation) بیان شفاهی یا درک مطلب شفاهی (Verbalization) و نگارش (Writing) می باشد. آزمون بصورت سه ماه به سه ماه در مرکز آزمون تومر (tömer) در تبریز-آموزشگاه شکوه نوین برگزار می گردد. 

دانشجویانی که موفق به اخد نمره قبولی حداقل 70 در آزمون گردند مدرک رسمی دیپلم زبان ترکی استانبولی را از طرف دانشگاه آتاتورک ارزروم (DILMER)دریافت می کنند.

 

Supply 2014. Design by rasam web.